Armatury
Camozzi S6500-10-1/4Camozzi S6500-10-1/4
- Camozzi
Camozzi L-spojka nástrčná se závitem S6500-10-1/4 kov nyní za ještě lepší cenu. Kvalita od výrobce Camozzi. Nakupte online u nás ještě dnes.
Camozzi S6500-8-3/8Camozzi S6500-8-3/8
- Camozzi
Camozzi L-spojka nástrčná se závitem S6500-8-3/8 kov nyní za ještě lepší cenu. Kvalita od výrobce Camozzi. Nakupte online u nás ještě dnes.
- Schell 022520699
Schell 022520699
- Schell
Tlakový splachovač WC SCHELLOMAT na nízký tlak, DN 25 robustní celokovová armatura s mosazným tlačítkem pro jednočinné spláchnutí vysoká bezpečnost používání díky umělohmotné...
- Zehnder 976038
Zehnder 976038
- Zehnder
Připojovací armatura Yucca, s dlouhou krytkou ventil vpravo připojení pro topnou tyč vlevo 1⁄2, (možnost dodatečné montáže při odstranění armatury) určena pro kombinovaný...
Fortschritt E512 23-10
HONEYWELL V4044F1000HONEYWELL V4044F1000
- Honeywell
HONEYWELL Ventil třícestný V4044F1000 třícestný ventil Objednací kód: V4044F1000
Aerotec 9049104Aerotec 9049104
Bezpečnostní ventil / přetlakovým ventilem pro kompresory vlastnosti: závit: 3/8" AG max. do 15 bar s pojistným kolíkem Tento text byl přeložen strojově.
BUSCHJOST 8240100.9101.02400
BUSCHJOST 8240500.9101.23050
BUSCHJOST 8240500.9101.02450
BUSCHJOST 8240100.9101.02450
BUSCHJOST 8240700.9101.02450
BUSCHJOST 8240600.9101.02450
BUSCHJOST 8240700.9101.23050
BUSCHJOST 8240700.9101.02400
BUSCHJOST 8240500.9101.02400
BUSCHJOST 8240400.9101.02450
BUSCHJOST 8240400.9101.02400
BUSCHJOST 8240300.9101.23050
BUSCHJOST 8240300.9101.02450
BUSCHJOST 8240200.9101.23050
BUSCHJOST 8240200.9101.02450
BUSCHJOST 8240200.9101.02400
BUSCHJOST 8240300.9101.02400